Srpen 2010

5angels tapety 3

31. srpna 2010 v 16:22 | Kačule

5angels tapety 2

31. srpna 2010 v 16:04 | Kačule

5angels tapety

31. srpna 2010 v 16:01 | Kačule

Natáčení H2O

27. srpna 2010 v 12:26 | Kačule


Animky Rikki

25. srpna 2010 v 12:36 | Kačule
http://i33.tinypic.com/5dwl7s.jpghttp://i35.tinypic.com/1zodt90.jpg

Animky Cleo Sertori

25. srpna 2010 v 12:32 | Kačule
http://i36.tinypic.com/21k9kci.jpg

Podpis Phoebe

25. srpna 2010 v 12:30 | Kačule

Animky Emmy Gilbert

25. srpna 2010 v 12:29 | Kačule
http://i33.tinypic.com/lccpg.jpg

Autagramiáda holek z H2O

25. srpna 2010 v 12:23 | KačuleCleo v mušli

25. srpna 2010 v 12:19 | Kačule
moc jí to sluší

Britney Spears životopis

25. srpna 2010 v 11:14 | Kačule
Povolání: Zpěvačka, herečka
Věk: 27
Datum narození: 2. 12. 1981
Místo narození: Kentwood, Louisiana, USA
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 163 cm

Životopis

Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Má dva sourozence Bryana a Jamie Lynne. Měří 165 cm. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.

Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua JC Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.

Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.

Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.

Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, hnědé culíky a těsný svetřík ve videoklipu ...Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.

V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě. Pak přišlo v roce 2001 album nazvané Britney a s ním velké zklamání. Ani jeden z hitů se neprobojoval do desítky top singlů a Britney začala ztrácet na své rivalky Christinu Aguileru,Shakiru a další mladé popové zpěvačky.

V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy.Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu.Hlavní role ve filmu Crossroads měla Britney znovu dostat na titulní stránky a připravit tak půdu pro nové album. Obojí se podařilo,i když film totálně propadl a na Spearsovou jako herečku se snesla lavina kritiky. Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 Austin Powers in Goldmember, kde vystupuje sama za sebe.

Když je v roce 2004 na vrcholu své kariéry, vdá se za tanečníka Kevina Federlina. Pro všechny byly zpočátku párem snů. To se následně změní jakmile Britney otěhotní. Kevin rozhazuje její peníze plnými hrstmy a tráví noci s jinými ženami a popíjením s kamarády. Každý den se objevují na titulních stranách bulvárních plátků a Brit to ignoruje, protože chce zachránit rozpadající se manželství. Porodí Seana Prestona a ani ne za pár měsíců otěhotní podruhé. Dovnímá se, že druhý potomek zachrání jejich vztah. Nestane se tak. Britney porodí druhého syna, obarví si vlasy na černo a podává kategoricky žádost o rozvod. Následně se psychicky zhroutí a ostříhá se dohola. Rodina ji donutí k pobytu v léčebně Promises v Malibu. Děti jsou svěřeny do péče Kevinovi.

30. října 2007 vydala konečně své 5. studiové album s názvem Blackout (Zatemnění), které slaví po světě velké úspěchy. Z alba už vzešly 4 singly: Gimme More,Piece Of Me,Break The Ice a Radar.

Zpěvačce nevydrží ale dobrá vůle příliš dlouho. Na začátku roku 2008 se psychicky zhroutí podruhé, tentokrát je to vážnější. Před svými vlastními syny se pokusí o sebevraždu (předávkovat se prášky). Do jejího domu je následně vyslána policie, sanitka a dokonce hasiči - vše je velmi dramatické a o to horší, že Britney nechce své syny vydat a drží je u sebe zavřené v domě. Policie najde v domě také dopis, který Britney napsala před pokusem o sebevraždu: "Cítím se tak zklamaná, zničená, zneužitá. Svět se ke mě nechová fér a já už nemůžu vůbec nikomu věřit. Cítím, že nejsem schopná splnit očekávání mojí rodiny a mých fanoušků. Možná by bylo lepší, kdybych byla mrtvá!"

Zpěvačka je po tomto incidentu zbavena svéprávnosti, přičemž kontrolu nad jejím životem teď řídí její otec Jamie Spears. Britney je ale už ze všeho špatného venku. Obnovila kontakt se svým kdysi bývalým manažerem Larrym Rudolphem, který se podílel na albech ...Baby One More Time, Oops...! I Did It Again a In The Zone a právě v těchto chvílích natáčí již 6. studiové album. To má dokázat, jestli je Britney ještě schopná kvalitných výsledků. Vše ale svědčí v její prospěch. Spolupracuje s těmi nejlepšími producenty mezi nimiž je i nejúspěšnější hudební producent současnosti, Timbaland.

7.9. 2008 si Britney odnesla z Video Music Awards hned tři ceny: za video roku,nejlepší popové video,nejlepší ženské video a to vše pro jeden jediný song, Piece of Me, který se stal velkým hitem. Ještě před rokem byla na MTV Video Music Awards Britney za trosku, nyní se po roce vrátila triumfálně zpět a potvrdila, že má pořád na to dostat se znovu do extraligy popu. V současné době už spatřil světlo světa singl Womanizer, kterému předcházel singl Circus. 2. prosince vyšlo na její 27. narozeniny její 6. studiové album, které již teď boří hitparády prodejnosti.

V roce 2007 si oholila hlavu v kadeřniství. Už dvakrát se rozvedla a v roce 2007 jí vzali děti. Nakonec jí je ale vrátili a Britney jim věnuje hodně času.

Sedmadvacetiletá Britney už prošla během svého života tolika proměnami jako málokterá z nás. Z blond na brunetu. Tato barva byla prý vyrobena pomocí zeleniny. Dnes stále problémová Britney hledá útěchu nejen v náručí alkoholu a mnoha mužných utěšovatelů. Zatímco o její syny Seana Prestona (3) a Jaydena Jamese (2) se stará chůva nebo jejich otec Kevin Federline (30), zpěvačka se muchlume se svým jorkšírem Londonem. Toho si nedávno pořídila za více než 60 tisíc dolarů ve značkovém obchodě s domácími mazlíčky.

Kevin Federline to s dětmi docela válí. Není divu - se svojí expřítelkyní, herečkou Shar Jackson, má už dvě. Šestiletou holčičku a čtyřletého chlapečka. S Britney se brali v září 2004 a hned po svatbě veřejně mluvili o rodině. Žili spolu v rezidenci v Malibu s osmi ložnicemi, osmi koupelnami, ohromnou zahradou, lázněmi, tělocvičnou, dvěma bazény a tenisovým kurtem. Jejich dvě bílé čivavy měly vlastní pokoj.

První těhotenství bylo podle Britney o dost těžší. "Prestonka jsme velmi chtěli, ale druhé dítě nebylo vůbec plánované. Když jsem se to dozvěděla, byl to šok" Přiznává Britney.

To, co Britney prováděla poslední dobou, už je na hranici zdravého rozumu. V únoru ztropila scénu před režisérem losangeleským salonem - v podnapilém stavu se dožadovala kadeřnických služeb, ačkoli podnik měl tou dobou už dávno zavřeno. Po celou dobu se bláznivě smála a vypadala jako v transu. S holou lebkou pak vyrazila do tetovacího salonu, aby se vymódila ještě víc. Opíjela se do bezvědomí, svlékala se v baru. I když jí po jejích alkoholových, drogových a sexuálních excesech hrozilo, že o děti přijde, nakonec se s Federlinem dohodla na společné péči. V dubnu se pár definitivně rozvedl. Manželství ji přišlo jen na milion dolarů. Novým objevem Britney se stal textař Howie Day (27), se kterým se setkala při pobytu v léčebně. Vztah vydržel jen pár týdnů.

Britney své matce Lynne dokonce předložila soudní příkaz, podle kterého se k jejím synům nesmí přiblížit. Ta z toho byla v šoku. Prý jen chtěla, aby její vnoučata byla v pořádku a vyrůstala v normálním prostředí.Zpěvačka je podle tvrzení svých blízkých velmi naštvaná, že ji její dnes bývalý manažer Larry Rudolph a rodina nechali zavřít do léčebného centra Promises v Malibu, a tak se mstí.
Zpěvačce je nyní neustále na blízku její údajný nový milenec Daimon Shippen (35), který pro ni pracuje současně jako osobní strážce i jako chůva jejích synů. Podle posledních informací hodlá Daimon zpěvaččiny syny dokonce adoptovat. Bohužel nová love story se nekoná. Před měsíci se Britney zase rozjela, a tak se celý svět mohl podívat na její nahé tělo v bazénu s mladým modelem Mattem Enciniasem (22).

Nádherné fotečky Britney

25. srpna 2010 v 11:10 | Kačule
42155_britney_spears_circus_promos_uhq_081_122_115lotop.jpg

Britney Spears pro Candie’s

25. srpna 2010 v 11:06 | Kačule
Zpěvačka Britney Spears si vyzkoušela roli módní návrhářky. Pro značku Candie's navrhla vlastní limitovanou kolekci. Jak se jí to povedlo, se můžete podívat v článku…


Emmma Watson šla na kluka

25. srpna 2010 v 7:44 | Kačule
Britská herečka Emma Watson, která se proslavila rolí v Harry Potterovi, zásadně změnila svoji image. Nechala si ostříhat svoje vlasy tzv. "na kluka" a jak sama řekla, je to pro ni velmi osvobozující…

Demi Lovato: "V prosinci jsem se zamilovala!"

25. srpna 2010 v 7:42 | Kačule
Těšíš se na nový "Rocktábor"? Demi (17) ti o něm něco prozradí. A nejen o něm...
Herečka a zpěvačka je v jednom kole. Vloni vyšlo její nové album, letos dotočila druhý díl filmu "Rock Camp", průběžně pracuje na seriálu "Sonny ve velkém městě". A ještě nám stihla odpovědět na pár otázek...

BRAVO: Nedávno jsi dotočila 2. díl filmu "Camp Rock: The Final Jam". Kdy ho konečně uvidíme?
Demi:
V USA by měl jít do televize 13. července. Tak doufám, že ho brzy uvidí fanoušci všude po světě...

BRAVO: Můžeš nám prozradit, o co půjde tentokrát?
Demi:
No, flirtování mezi Mitchie, kterou hraju, a Shanem alias Joem Jonasem vesele pokračuje. Vrací se společně do letního hudebního tábora. Tady zjišťují, že tentokrát bude Camp Rock soupeřit s jiným táborem, který se jmenuje Star Camp. Je tam zase plno dramatických situací, kopec romantiky, muzika, tancování a zpívání, takže věřím, že se vám to bude líbit ještě víc než jednička! No a schválně, tipněte si: který tábor vyhraje? :-)

BRAVO: Máš nějakou veselou historku z natáčení?
Demi:
To jo! Jednou jsme s Nickem točili před asi 1500 lidma. Seděli jsme na sedačkách a jakože sledujeme dění před sebou na pódiu. Pak si Nick zničehonic stoupl. Před námi na zemi ležela pohozená plechovka od koly a on ji chtěl odkopnout. Jenomže se netrefil. Já se začala chechtat, což ho přimělo trefovat se do ní znova a znova, a byl úplně vytočený. Jenomže lidi kolem, co mu neviděli pod nohy, si mysleli, že tancuje, a začali mu tleskat! Já myslela, že smíchy umřu, lidi pak začali skandovat a on tu plechovku vzteky nakonec rozdupal!

BRAVO: Vloni vyšlo tvoje druhé album "Here We Go Again". Jak se chytilo u fanoušků?
Demi:
Píšou mi, že se jim moc líbí. A že jsou rádi, že je dost jiné než to první "Don't Forget". Píšou, že je vidět, že jak dospívám, tak se moje muzika mění a oni jako teenageři rostou se mnou. Děkuju vám, moc hezky se to čte!

BRAVO: Jaká story se skrývá za příběhem songu "Remember December"?
Demi:
Tak to je fakt speciální příběh. Právě jednou v prosinci jsem někoho potkala... Pak jsme se rozešli a v songu se právě snažím zpracovat své vzpomínky. Prosím ho, aby si vzpomněl, jak jsme se v prosinci zamilovali, jak to bylo krásné. Chci, aby si to pamatoval a nikdy nezapomněl na dobu, kdy byly věci mnohem lepší, než to, co přišlo potom...

Poslechni si Remember December

BRAVO: Jedno turné už máš za sebou. Plánuješ taky šňůru po Evropě?
Demi:
Z Evropy znám zatím jenom Španělsko. Točili jsme tam promo pro Disney Channel. Fanoušci tam jsou ale naprosto neuvěřitelní! Mám na tu návštěvu nádherné vzpomínky. Evropské turné zatím nemám v plánu, ale už se nemůžu dočkat, až k tomu jednou dojde! Mám váš všechny ráda!

BRAVO: Ostatní bráchové Jonasové se taky zamilují?
Demi:
No jo vlastně! Taky Nick a Kevin mají ve filmu svůj vlastní příběh, stejně jako jejich nejmladší bráška Frankie!

BRAVO: Tohle album je rockovější. Je to styl, v kterém chceš pokračovat i na dalším albu?
Demi:
Ne, další album bude nejspíš trochu víc ve stylu r'n'b. Vyrostla jsem na něm a tahle muzika ve mně vzbuzuje spoustu emocí...

BRAVO: Kde se v tobě vzala ta vášeň pro muziku?
Demi:
Bylo to ve mně, už jako malá holka jsem doma pořád zpívala, ve sprše a tak. Když jsem poprvé vystoupila na pódiu, byl to neuvěřitelný pocit a okamžitě jsem věděla, že tohle chci dělat celý zbytek života!

BRAVO: Kdo je tvým hudebním vzorem?
Demi:
Mým idolem č. 1 je Kelly Clarkson. Má neuvěřitelný hlas. A taky John Mayer, jeho songy a hraní na kytaru mě fakt vždycky dostanou.

BRAVO: S kým chceš spolupracovat na příštím albu?
Demi:
Určitě zase s Johnem Mayerem jako na tomhle cédéčku. Je to jeden z nejlegračnějších týpků, které znám! Taky by se mi líbilo pracovat s Justinem Timberlakem. Je to skvělý hudebník, multitalent.

Než se dočkáme dvojky "Camp Rocku", užívej si Demi v seriálu "Sonny ve velkém světě" na Disney Channel!
Zdroj:

Demi Lovato: "Miley Cyrus je nejsladší člověk na světě!"

25. srpna 2010 v 7:40 | Kačule
Miley Cyrus vs Demi Lovato
O tom, že Demi Lovato a Miley Cyrus jsou opravdové best friendky nemůže být pochyb!
Pro Demi však není Miley "jen" kamrádka, ale hlavně velký vzor! "Chtěla bych mít povahu jako ona," svěřila se nedávno seriálová Sonny.

Důvod? "Když mám depresi nebo jsem přepracovaná, jsem totálně v háji, nemůžu se na nic soustředit a kolikrát probrečím celý den!"

To Miley je smutná jen pár minut. "Pak řekne ´Jdeme se učit text´ nebo vymyslí nějakou jinou činnost a všechny trable okamžitě hodí za hlavu," vysvětluje Demi.

Navíc je seriálová Hannah Montana v showbyznysu mnohem déle. "Mám se od ní hodně co učit a jsem ráda, že mi to dovolí. Je opravdová profesinoálka. Myslím, že Miley je nejsladší člověk na světě," dodala ještě Demi a my s ní souhlasíme!