Říjen 2010

Selena Gomez photoshoot 1

31. října 2010 v 12:11 | Kačule


Claire Holt životopis

31. října 2010 v 11:58 | Kačule
Povolání: Herečka
Věk: 22
Datum narození: 7. 07. 1988
Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie
Znamení: Rak   aktuální horoskop »
Výška: 176 cm

Životopis

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Claire Holt fotky

31. října 2010 v 11:57 | Kačule

Diplomek pro mě za spřátelení

31. října 2010 v 11:44 | Kačule
díky


Miley Cyrus chce zkusit všechny filmové žánry

30. října 2010 v 10:14 | Kačule
Miley Cyrus chce zkusit všechny filmové žánry
Herečka a zpěvačka Miley Cyrus prohlásila, že by si chtěla vyzkoušet během své kariéry filmové role ve všech žánrech.
Zpěvačka má za sebou roli v novém filmu The Last Song. A jak se v roli herečky cítila? Podle jejích vlastních slov by možná v budoucnu uvítala i nějaké lekce z oblasti herectví.
Svěřila se The Mirror: "V herectví jsem bipolární typ. Chtěla bych hrát všechno. Jeden den tvrdím mámě, že chci hrát v akčním filmu, potom zase, že v komedii."
Miley pak dodává: "Nikdy jsem na hodiny herectví nechodila, ale to neznamená, že to nepotřebuji. Jsem si jistá, že spíš bych měla. Jakmile ten film uvidím, určitě půjdu a hned si najmu hereckého kouče."Zvláštní vydání:TOP 40 oblečků Lady Gaga

27. října 2010 v 14:12 | Kačule
TOP 40 oblečků Lady Gaga
Přinášíme Vám Lady Gaga speciál. Posbírali jsme kolekci 40ti nejzajímavěších módních kreací v podání této zvláštní dívky, která si již ve svých 20ti něco letech říká Lady.
Lady GaGa

Lady Gaga-dům

27. října 2010 v 14:07 | KačuleCamp Rock 1 fotky

26. října 2010 v 13:44 | Kačule

Rozhovor s Britney Spears v OK

26. října 2010 v 13:39 | Kačule
britney-spears-ok1.jpg
Britney Spears po velmi dlouhé době poskytla rozhovor médiím a rozpovídala se o svých synech, vztahu s rodinou, a o její budoucnosti…Selena Gomez-rozhovor s Popcornu

24. října 2010 v 18:13 | Kačule
Hlavní hvězda Kouzelníků z Waverly Selena Gomez nám svěřila husté drbíky ze zákulisí seriálu,prozradila nám, že touží po Oscarovi a taky víme, co se bude dít v třetí sérii Kouzelníků!

Jaké jsou novinky ve třetí sérii Kouzelníků?
Selena: Alex se poprvé zamiluje do kluka z Británie Masona, což je sladký. Fakt bylo zábavné pozorovat mou postavu, jak tím prochází a boří bariéry. Něco na Masonovi vidí a on vyzdvihuje jiné její stránky. Nejdřív si myslí, že je normální, ale pak vám spolu s ní dojde, že on má svoje tajemství. Musí se s tím vyrovnat a také s touhou mu odhalit, že má také magické schopnosti. Je to těžké, protože chce být upřímná k tomu, koho miluje, ale na druhou stranu nechce vyzradit své tajemství.

Jak ti to šlo s britským hercem Greggem Sulkinem, který hraje Masona?
Selena: Skvěle! Zrovna se přestěhoval do L.A. z Londýna a je táák okouzlující! SLíbil mi, že mě brzo vezme na fotbalový zápas. Fandí Chelsea, ale taky je fanouškem Davida Beckhama. Myslí si, že mě může přesvědčit, že fotbal je nejlepší sport na světě, ale já mu dokážu, že nemá pravdu, až ho vezmu na basket.