Prosinec 2010

Randí Selena Gomez s Justinem Biebrem?

31. prosince 2010 v 10:39 | Kačule
Jak se zdá, svět celebrit má nový pár. Tentokrát však z řad teenagerů. Zdá se, že zpěvačka Selena Gomez to táhne se zpěvákem Justinem Bieberem

Demi Lovato „válčí“ s Ashley Greene

31. prosince 2010 v 10:38 | Kačule
Válkou celebrit by se dala nazvat kauza, která vznikla mezi Demi Lovato a Ashley Greene. Jak se zdá, holky si vůbec nepadly do oka a svoje nesympatie si dávají dost okatě najevo…

Co jsem dostala k Vánocům

31. prosince 2010 v 10:37 | Kačule
1300kč luštení,knížku notebook,šampony ,řetízek,vonavky myš k notebooku atd..

A co jste dostali vy?? :)

Rihanna a Matt Kemp se rozešli

31. prosince 2010 v 10:34 | Kačule
Pouhý rok vydržel vztah zpěvačky Rihanny a hráče baseballu Matta Kempa. Podle dostupných informací Mattovi vztah se slavnou zpěvačkou příliš nevyhovoval…
Zpěvačka Rihanna, která je právě na dovolené na rodném Barbadosu, je opět sama. Po roce se rozešla se svým přítelem, baseballovým hráčem, Mattem Kempem. Dle informací nebyl Matt s Rihannou příliš spokojený, jelikož zpěvaččina sláva zastiňovala tu jeho. Matt chce prý randit s někým trochu víc obyčejňejším…


Lindsay Lohan: vyléčí se?

30. prosince 2010 v 9:42 | Kačule
Táta Lindsay Lohan se rozplakal radostí nad tím, že jeho dcera překonala svou drogovou závislost.
Lindsay Lohan neměla v poslední době moc pěkný vztah se svým otcem. Paradoxně jim oběma pomohla její hospitalizace na klinice Betty Ford, kde se léčí ze závislosti na drogách.

Vypadá to, že vše zlé je už zažehnané, a Michael Lohan se ke své dceři hlásí jako hrdý otec. Řekl: "Lindsay byla převezená na tajné místo, kde pokračuje pod dohledem terapeutů z kliniky, a dělá ohromné pokroky. Je na tom mnohem lépe, než kdykoliv předtím."


"Včera jsem ji nechtěně rozplakal, když jsem jí řekl, jak báječně si vede, a jak jsem hrdý, že jsem její otec."

Avril Lavigne o Abbey Dawn

27. prosince 2010 v 8:28 | Kačule
Zpěvaččina značka Abbey Dawn se těší stále větší oblibě...
Donedávna se Avrilina kolekce prodávala výhradně v obchodech Kohl's: "Rozhodla jsem se ale pokročit někam dál, a minulý pátek jsem začala Abbey Dawn distribuovat prostřednictvím internetu."

Navrhování oblečení je pro zpěvačku vítaným odpočinkem od hudby: "Je to fakt relax, přemýšlet nad něčím jiným než je muzika."

Kde bereš inspiraci Avril? "Z mého osobního stylu. Pro holky prostě navrhuji to, co bych sama chtěla nosit. Nemám moc ráda květinové vzory, dávám přednost proužkům, puntíkům a lebkám."

"Nepotřebuji, aby mé oblečení bylo perfektní a dokonalé. Chci, aby se v něm holky cítily pohodlně, aby je bavilo a bylo vtipné," vysvětluje Avril

A co klučičí řada? "Tu navrhuji pro mého bratra. Představuji si, co by mu nejvíc slušelo a občas ho do něčoho navléknu. To se mu moc nelíbí, takže ho vždycky musím něčím uplácet."

Název Abbey Dawn vznikl z přezdívky, kterou dal Avril její otec, když byla malá: "Tehdy se mi moc nelíbila, ale teď ji miluju!"


Konec vztahu: Vanessa Hudgens & Zac Efron!

27. prosince 2010 v 8:27 | Kačule
Hvězdy filmu Muzikál ze střední se po čtyřech letech definitivně rozešly :-(
Podle Vanessy (22) ale nešlo o žádnou dramatickou scénu! "Rozešli jsme se úplně v klidu a v pohodě se spolu dál bavíme. Nejsme na sebe naštvaní"

Proč tedy rozchod? "Po tolika letech jsme vlastně byli víc kámoši než zamilovaný páreček. Dalo se čekat, že k tomu jednou dojde. Jsme moc mladí na to, abychom spolu zůstali do konce života," říká herečka, která v příštím roce zazáří hned ve dvou filmech - Beastly a Sucker Punch.

Vanessa, která v sobotu v Las Vegas oslavila narozeniny, ještě dodává: "Oba máme hodně práce a mezi natáčeními nezbývá moc prostoru na vážné vztahy. Těším se na to, co přinese nový rok. Určitě bude plný zajímavých změn."


Justin Bieber & Selena Gomez přistiženi!

27. prosince 2010 v 8:25 | Kačule
Randí spolu už víc než měsíc. Konečně máme důkaz!
Letmé doteky, něžné polibky, smích! O tom, že přesně tohle teď prožívají Selena (18) a Justin (16) jsme tě informovali více než před měsícem!

Ačkoli nejprve Justin naznačil, že by mezi nimi mohlo být i něco víc: "Selena je skvělá. Chci si užívat," oba teď svorně tvrdí, že jsou jen velmi dobří přátelé.

Americkým fotografům se však podařil husarský kousek: vyfotili Justina a Sel na rande! A jak je vidět na snímcích, to že jsou právě foceni, se jim moc nelíbilo...

Nej celebrity za posledních 10 let

27. prosince 2010 v 8:24 | Kačule
1. Madonna (46,017)
2. Simon Cowell (29,888)
3. Robbie Williams (28,563)
4. Kate Moss (28,056)
5. Britney Spears (27,588)
6. Victoria Beckham (25,833)
7. David Beckham (24,953)
8. Michael Jackson (24, 688)
9. Sir Paul McCartney (21,556)
10. Kylie Minogue (19, 694)


Demi Lovato nepůjde do basy!

27. prosince 2010 v 8:23 | Kačule
Incident, který hvězdu filmu Camp Rock, dostal do psychiatrické léčebny je vyřešen...
O co šlo? Demi, Jonas Brothers a jejich koncertní doprovod se vraceli z koncertu. Jedna z tanečnic, Alex (21), si prý v letadle začala stěžovat na to, že koncertování s JB jí nevynáší tolik, kolik by chtěla a pomlouvala i Demi. Ta to ale zaslechla a dala jí takovou facku, že Alex okamžitě naskočil monokl.

Ihned po příletu odvezli rodiče Demi na kliniku pro léčbu emocionálních a psychických problémů, kde je dodnes. Alex si hned druhý den najala právníka a hrozila herečce žalobou.


Spor se teď naštěstí podařilo urovnat bez soudu. "Dospěli jsme k přátelskému vyřešení celé situace a má klientka nehodlá v jejím řešení nadále pokračovat," prozradil Alexin právník Donald Karpel.

Dodal pak ještě, že Demi se tanečnici omluvila nejen ústně, ale i finančním příspěvkem. "Jeho výši ovšem v žádném případě neprozradím."


Baletní střevíčky fotky

21. prosince 2010 v 16:41 | Kačule

Miminko Miley

20. prosince 2010 v 18:22 | Kačule

Mileyn dům :))*

20. prosince 2010 v 18:21 | Kačule


04x09 I'll Always Remember You

19. prosince 2010 v 14:30 | Kačule
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

4x01 Sweet Home Hannah Montana

19. prosince 2010 v 14:29 | Kačule
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi&Selena

19. prosince 2010 v 14:28 | Kačule